تاریخچه رهپویان پزشکی اسوه ایرانیان​

شرکت رهپویان پزشکی اسوه ایرانیان از اوایل سال ۱۳۹۸ تحقیقات خود در زمینه تولید ست های کایفو پلاستی و سایر محصولات مرتبط با جراحی ستون فقرات آغاز کرد و پس از تکمیل و ترسیم نقشه راه ، از شهریور ماه ۱۴۰۰ در شهرک صنعتی ماشین سازی و فناوری های برتر آغاز به کار کرد و در کمتر از ۱ سال موفق به اخذ گواهینامه ISO 13485 و بعد از آن موفق به کسب پروانه تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی کشور شد .

فلسفه وجودی

سلامت جامعه ایفا کند در این راستا فلسفه وجودی ما در کمک به تولید ناخالص داخلی و پیشرفت صنعت بهداشت و درمان کشور به شرح ذیل است: مهم ترین و اصلی ترین فلسفه وجودی ما کمک به بیماران برای کسب سلامت جسم است که بدنبال خود آرامش روحی به همراه خواهد داشت . همچنیــــن کمک به توسعه و افزایش ظرفیت تولید تجهیـــزات پزشکی و رشــــد شاخـــص تولید ناخالص داخلی است . ما در شرکت رهپویان پزشکی اسوه ایرانیان (Pouyan Tech ) با بهره گیری از نیروی متخصص دانشگاهی همراه با استـفاده بهینه از ماشیـن آلات روز دنیا برای تولید محصولاتی در کلاس جهانی شبانه روز تلاش خواهیم کرد.
فلسفه وجودی مهم بعدی تولید محصولات با کیفیت که تمامی مردم با اطمینان خاطر از کیفیت محصول، برای درمان خود و یا عزیـزان خود از آن استفاده کنند . ما اینجاییم که برای ایرانی آباد و سالم تلاش کنیم.

چشم انداز پویان تک

شرکت رهپویان پزشکی اسوه ایرانیان در حال ساخت یک شبکه فروش گسترده در کشور است که محصولات خود را از طریق فروش مویرگی به سراسر کشور ارسال کند . و در حال حاضر با ۱۲ نماینده فعال در چندین استان کشور محصولات خود را توزیع می‌کند .

این شرکت با بهره گیری از ابزار دقیق اندازه گیری در تلاش است استانداردهای تولید یک وسیله پزشکی را به خوبی رعایت کند بعنوان نمونه در واحد کنترل کیفیت این شرکت از دستگاه VMM استفاده میشود .

این شرکت در گام بعدی دستیابی به اهداف خود تلاش نموده از کلیه ماشین آلات تمام اتوماتیک برای ساخت محصول استفاده نماید تا محصولی باکیفیت جهانی تولید و عرضه نماید . این دستگاه ها شامل انواع فرز های CNC دستگاه ۱۲ محور تورنوس تراش های CNC وایر کات CNC و سایر ماشین آلات مورد نیاز خط تولید.

در گام بعدی این شرکت در تلاش است بر روی محصولاتی سرمایه گذاری کند که نیاز کشور در آن حوزه برطرف شده و نیم نگاهی به بازار های جهانی خواهد داشت .

افتخارات و گواهینامه ها

مشاهده افتخارات و گواهینامه های رهپویان پزشکی اسوه ایرانیان

شرکت دانش بنیان رهپویان پزشکی اسوه ایرانیان طی 3 سال گذشته پیشرفت­های بسیار زیادی در زمینه تولید ابزار پزشکی داشته است، و توانسته است به بازارهای جهانی ورود پیدا کند.عمده کالاهایی که در زمینه تجهیزات پزشکی تولید می­شود به چند کشور خاورميانه صادر می­شود.

راه های ارتباطی با پویان تک

آدرس شرکت

مشهد - کیلومتر ۲۷ جاده قوچان - شهرک صنعتی ماشین سازی و فناوری های برتر انتهای بلوار تلاش سمت چپ قطعه ۸۱۳

شماره تماس

تلفن ثابت                                166 400 32 51 98+

تلفن همراه                                95 000 19 912 98+

شبکه های اجتماعی                   73 65 312 915 98+

آدرس ایمیل