غرفه اسوه در نمایشگاه 2023

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

اسوه از دید رسانه

مشاهده آخرین ویدیو های اسوه

تصاویر اسوه

تصاویر اسوه

تخصص فنی:

تیم ما از متخصصین با رزومه آکادمیک قوی و با تجربه میانگین 5 ساله در حوزه بازارهای مالی، هوش مصنوعی و برنامه نویسی تشکیل شده است.

 

اهداف تیم فنی:

تیم ما از متخصصین با رزومه آکادمیک قوی و با تجربه میانگین 5 ساله در حوزه بازارهای مالی، هوش مصنوعی و برنامه نویسی تشکیل شده است.

شامل معیار های استاندارد

ما تمامی معیارهای استاندارد برای نوشتن بهترین ربات هوش مصنوعی برای ترید رو داریم. مانند، استیتمنت بلندمدت، دارا بودن چندین حساب روی سایت‌های معتبر و مرجع مثل MQL و Myfxbook، ارایه حساب دمو، مدیریت سرمایه، همراه با پشتیبانی که تلاش ما برای ارایه تمامی این موارد موجب تفاوت ما با بقیه رقبا شده...

خدمات نو آورانه :

ما به طور دائم به دنبال نوآوری هستیم و خدماتی ارائه می‌دهیم که باعث بهبود و سهولت در معاملالت فارکس و حفظ رضایت مشتریان می‌شوند. مثلا، سیستم کپی ترید ارایه شده توسط ایرانی اکسپرت، در ایران بی نظیره، که میتوانید از صفحه کپی ترید وب‌سایت، اطلاعات کامل را بدست آورید.
منتظر نسخه دوم از سیستم کپی ترید ما باشید، که دقیقا مانند MQL5.COM هست و حتی کسانی‌که خدمات کپی ترید ارائه میدهند، می توانند خدمات خود را از طریق سایت ایرانی اکسپرت ارائه دهند. یعنی، کپی ترید را راه‌اندازی کنند تا سرمایه گذاران بهشون وصل شوند.

تیم بین المللی

از دیگر مواردی که ایرانی اکسپرت را بی بدیل کرده همکاری با یک تیم بین المللی است که از کشورهای مختلف با تیم مرکزی در ارتباطند. به‌عنوان مثال، مدیر فنی -برنامه نویسی ایرانی اکسپرت، مدرس دانشگاه ژیان چین (شعبه دانشگاه لیورپول انگلستان) است که با برگزاری ماهانه جلسات داخلی، تمامی سیستم های نرم افزاری و هوش مصنوعی اعم از ربات و کپی ترید را آپدیت می‌کنند.

افتخارات و گواهینامه ها

مشاهده افتخارات و گواهینامه های اسوه

گواهینامه ICG

شرکت دانش بنیان اسوه آسیا طی 10سال گذشته پیشرفت­های بسیار زیادی در زمینه تولید ابزار پزشکی داشته است، و توانسته است به بازارهای جهانی ورود پیدا کند.عمده کالاهایی که در زمینه تجهیزات پزشکی تولید می­شود به چند کشور خاورميانه صادر می­شود.